Logo firmy Avenida.pl
Zadzwon do Nas: +48 609 315 195

Napisz do nas: biuro@avenida.pl

Menu Avenida.pl

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do Naszego biura

Od poniedziałku

do piątku

w godzinach:

od 9:00 do 16:00

Nasze referencje

Opinie klientów :

HUAWEI POLSKA Sp. Z o.o.

Uprzejmie informujemy, że HUAWEI POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 50, regularnie korzysta z usług Avenida Biuro Tłumaczeń ul. Hoża 66/68 w Warszawie, w zakresie tłumaczeń przysięgłych pisemnych i ustnych na/z różnych języków. Współpraca układa się bardzo dobrze, a wykonywane zlecenia cechuje profesjonalizm i terminowość. Możemy zarekomendować tę firmę jako bardzo solidnego partnera.

 

Grot Sarbiński Zimny - Spółka Adwokacko-Radcowska

Z przyjemnością możemy zarekomendować firmę Avenida Biuro Tłumaczeń jako profesjonalnego partnera w dziedzinie tłumaczeń. Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę Avenida Biuro Tłumaczeń, gdyż zlecane przez nas zamówienia są realizowane terminowo i rzetelnie. Tłumaczenia są wysokiej jakości, a zespół firmy otwarty na potrzeby i wymagania klienta, oferuje fachową pomoc na poszczególnych etapach pracy. Wykazuje się elastycznością w podejściu do Klienta, uwzględniają jego wszelkie uwagi oraz sugestie. Wysoki poziom wykonywanych usług i konkurencyjne warunki cenowe pozwalają nam pozostawać w głębokim przekonaniu, iż rekomendujemy firmę solidną, profesjonalną i rzetelną. Mając nadzieję na dalszą owocną współpracę życzymy samych sukcesów.

 

Instytut Energii Atomowej Ośrodek Radioizotopów POLATOM

Instytut Energii Atomowej Ośrodek Radioizotopów POLATOM w Otwocku-Świerku współpracuje z firmą AVENIDA BIURO TŁUMACZEŃ w zakresie tłumaczeń technicznych, finansowych, ekonomicznych i prawnych. W/w biuro wywiązuje się rzetelnie i terminowo z powierzonych zleceń. Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe wykonane są profesjonalnie i starannie z użyciem właściwej terminologii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu tłumaczeń oraz niezawodnej i sympatycznej obsługi biura. Z przyjemnością polecamy AVENIDA BIURO TŁUMACZEŃ jako solidnego i kompetentnego partnera.  

Zobacz nasze referencje - kliknij zdjęcie aby powiększyć

Referencje - Firma Polatom Referencje - Firma Grot Referencje - Firma Huawei Polska